Kaymakam Erat, Karaman’a Veda Ediyor
Kaymakam Erat, Karaman’a Veda Ediyor
Yaklaşık 30 aydan buyana ilimize bağlı Ayrancı İlçesinde Kaymakamlık görevini sürdürürken gösterdiği başarılı çalışmalardan ötürü Vali Murat Koca tarafından Özel İdare Genel Sekreterliği ve Vali Yardımcılığı görevlerine getirilen Kaymakam Erkan İsa Erat, 26 Eylül Cuma günü Karaman’a veda ediyor.
25.9.2014 18:15:43

Bundan 15 gün önce yayınlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesiyle Sivas’ın Gölova ilçe Kaymakamlığına atanan Erkan İsa Erat için veda yemekleri düzenlendi.
İl Özel İdaresi tarafından düzenlenen ilk veda yemeği Polisevi’nde gerçekleştirildi. Yemeğe Vali Murat Koca, Garnizon Komutanı J. Kd. Alb. Mustafa Akış, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, daire müdürleri ve İl Özel İdaresi çalışanları katıldı.
Sivas İli Gölova Kaymakamlığına atanan Erkan İsa Erat yemeğin ardından yaptığı konuşmasında 2,5 yıldır Ayrancı ilçesinde görev yaptığını belirterek, programa katılanlara teşekkür etti.
Vali Murat Koca ise yaptığı konuşmasında, Erkan İsa Erat’ın Ayrancı ilçesinde ve İl Özel İdaresinde başarılı bir şekilde görev yaptığını belirterek, kendisine teşekkür etti ve yeni görevinde başarılar diledi.
Program, Vali Murat Koca tarafından Erkan İsa Erat’a çeşitli hediyeler verilmesiyle sona erdi.
İlimizin tanınan ve sevilen esnaflarından Aygün Pide, Aygün Otel ve Aygün İnşaat sahipleri Hasan, Abdullah, Ferhat ve Sıddık Aygün tarafından Kaymakam Erat için bir öğle yemeği verdiler.
Yemeğe Vali Murat Koca, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve bazı daire müdürleri katıldılar.
Veda yemeğinde konuşan Kaymakam Erat, “30 aydan buyana çalıştığım ve çok sevdiğim Ayrancı ve Karaman’ı unutmam mümkün değil. Verilen görevleri layıkıyla yapmaya çalıştım. Karaman halkı beni ve görevimi her ortamda dile getirerek tebrik ettiler. Kısacası ömrüm boyunca unutamayacağım hatıralarımla Karaman’a veda etmiyorum. Elimden geldiğince sık sık Karaman’a gelip hasret gidereceğim. KGRT kuruluşları aracılığıyla tüm halkımıza Allaha ısmarladık der, saygılar sunarım” dedi.
 

Kaymakam Erat, Karaman’a Veda Ediyor
Kaymakam Erat, Karaman’a Veda Ediyor
Kaymakam Erat, Karaman’a Veda Ediyor
Kaymakam Erat, Karaman’a Veda Ediyor
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: KGRT Karaman Haber | Karaman Haber | Karaman'ın Sesi | Karaman Son Dakika | Ermenek | Ayrancı | Kazımkarabekir | Başyayla | Sarıveliler © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN