Hakkımızda
Hakkımızda
Karaman haberleri ve dünyadan haberler Ekonomiden, asayişe,Politikadan, eğitime Sarıveliler, Başyayla, Ermenek, Ayrancı Kazımkarabekir ilçe haberleri

3 Temmuz 1993 yılında kurulan ve Karaman'ın ilk televizyonu olma özelliğine sahip KGRT TV aynı yıl  Karaman'dan 103 frekansıyla radyo yayınlarına başlamış 9 Kasım 2012 tarihinde KGRT KARAMAN Gazetesiyle yayın hayatını o günden bugüne devam ettirmiştir.KGRT FM (Karaman 103FM) sadece Karaman ilinin değil aynı zamanda teknolojiye yapılan yatırımlarla dinleyicilerin kullanımına sunulan uygulamalar sayesinde tüm dünyanın dinlediği bir yayın kuruluşu olmuştur. KGRT FM (Karaman 103 FM) reklam firmalarına özel hazırlanan reklam çalışmaları, kısa mesaj uygulamaları, canlı yapılan programlarla KARAMAN'ın en çok dinlenen radyo istasyonudur. 9 Kasım 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan KGRT KARAMAN Gazetesi ise Karaman ilinde yayın hayatına devam eden altı gazeteden bir tanesidir.Kendisini sürekli değiştiren ve geliştiren KGRT KARAMAN Gazete Radyo ve Televizyonu basın meslek ilkelerine uyar.

MEDENİ BASIN YAYIN İLETİŞİM A.Ş. yanlış yayınlardan kaynaklanan cevap ve tekzip hakkına saygı duyarak gerekli düzeltmeleri yapar. Sitede yayınlanan makaleler yazarların sorumluluğundadır. www.kgrthaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı MEDENİ BASIN YAYIN İLETİŞİM A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında MEDENİ BASIN YAYIN İLETİŞİM A.Ş. olarak kişisel verilerinizin veveya özel nitelikli kişisel verilerinizin korunmasına önem vermekteyiz. Bu bağlamda 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere T.C. Anayasası ve sair mevzuat hükümlerine uyum sağlayabilmek adına MEDENİ BASIN YAYIN İLETİŞİM A.Ş. olarak gereken teknik ve idari tedbirleri almış bulunmaktayız. Kanunlar tarafından güvence altına alınan haklarınızı koruyacağımızı da önemle belirtmek isteriz.

Kurumumuz İHA Abonesidir.

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.