Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
İçinizdeki dökmek için uygun bir gün olmayabilir. İyi hissetmek ve sorunları çözmek adına yapmak istedikleriniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bunların hepsi sizin tutumlarınızla ilgili olduğundan hamle yapmanız gereken konularda aklı selim hareket etmeniz, duygularınızı kontrol etmeniz yararınıza olacaktır.
Boğa
Maddi durumunuzla ilgili kontrolleri yapmanızda fayda var. Bir harcama dağılımı yapmak yeni ayın planlarını da daha doğru yapmanızı sağlayabilir. Kendinize haklı sebepler bulmak kadar bu sebeplerin geçerliliği ve devamlılığına da önem vermelisiniz.
İkizler
Kendinizle çeliştiğinizi düşünebilirsiniz. Ailenizdeki ya da sosyal ortamlardaki kadın figürleriyle ters düşen fikirleriniz size olumsuz ve radikal kararlar aldırabilir. Bugünü dinlenmeye ve anlamaya ayırmanız, sadece basit küçük işlerle ilgilenmeniz aklınızdan bazı soru işaretlerini silebilir.
Yengeç
Partnerinize karşı duygularınızı ve kaygılarınızı dile getirmek isteyebilirsiniz. Ancak bunları bir çözüm bulabilmek adına yapıyorsanız olumlu bir karşılık alabilirsiniz. Olmayan konulara ağır vermemeli, gerçeklere kendinizi kapatmamalısınız.
Aslan
Üzerinde çalıştığınız işlerin geri dönüşleriyle ilgilenebilirsiniz. Hakkınızı alamadığınızı düşünüyorsanız, içinize doğan bir his varsa bunun peşinden gitmelisiniz. Sosyal ortamlardaki söylenti ve dedikodulara malzeme vermemek için doğru insanlarla bir arada olduğunuza emin olmalısınız.
Başak
İş ortamınızda bazı krizler çıkabilir ve psikolojik olarak bunlardan beslenebilirsiniz. İyi niyetinizi ve kendinize olan saygınızı yitirmeden hareket etmelisiniz. Yaşadıklarınızın farklı lanse edilmesi, benzer duruma başkalarının da düşmesiyle etkisini kaybedebilir; sabırlı ve gözü açık olun.
Terazi
Hukuksal ve yazılı işler gündeminizde olabilir. Çalışma koşullarınızla ilgili sorunları çözmek için uygun bir gündesiniz, bunun peşinden gitmeniz size her açıdan kazanç sağlayabilir. Fikirlerinizi fiziksel sağlığınız dahil olmak üzere kendinizi iyileştirmek için kullanmalısınız.
Akrep
Duygusal ve parasal konuların karışması sizin de kafanızı karıştırabilir. Eşiniz ya da partnerinizle olan ortak geliriniz, çalışmalarınız karşısında eşit bir dağılım yaptığınızdan emin olmalısınız. İşler yolunda değilken de birbirinize güvenebiliyorsanız bu durumu aşmanız kolay olacaktır.
Yay
Evinize ve işinize ayırdığınız zamanı dengelemeniz gerekebilir. İki tarafa da ağırlık vermek isterken yorgun ve zihni karışık bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bazı insanların hakkınızda konuştuğuna şahitlik ederseniz karşılık vermeden önce söylenenlerin doğruluğunu ve geçerliliğini mutlaka doğru anlayın.
Oğlak
İş başvurusu ve görüşmelerinizle ilgili konularda izlemeniz gereken birçok yol olabilir. Kendinizi en iyi şekilde göstermek, işinizi anlatmak için net olmalı ve ne yaptığınızın, istediğinizin farkında olmalısınız. Bazı alışkanlıklarınızı kontrol etmek ve değiştirmek için iyi bir gündesiniz.
Kova
Değer verdiğiniz insanlar ve konularla ilgilenebilirsiniz. Bunu yaparken sizin gördüğünüz karşılığı da düşünebilirsiniz. Hayatta her şeyin bir bedeli olabilir ama bu bedeli hangi koşullarda ödeyeceğinizi iyi bilmelisiniz, bu sizi ve hayallerinizi her zaman dinç tutar.
Balık
Aile ortamında geçen bazı konuşmalar ya da size gelen bazı haberler üzerine birtakım değişikliklere gidebilirsiniz. İyi niyetinizin suistimal edilmesi maddi ve manevi destek olduğunuz konulara bir sınır getirmenize vesile olabilir. Her sorunun iyi tarafına odaklanmayı seçerseniz aklınız da çevreniz de buna uyum sağlayacaktır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.